Subiekt GT

Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.
Subiekt GT jest kolejną wersją znanych w Polsce systemów firmy InsERT: Subiekta 4, Subiekta 5 i Subiekta dla Windows. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji. Zastosowane technologie i rozwiązania biznesowe sprawiają, że Subiekt to najczęściej w Polsce wybierany program do wspomagania sprzedaży.
Subiekt GT jest sprawnym i szybkim systemem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie jego wszechstronność i możliwości konfiguracji czynią go produktem niemal dla każdego.
Subiekt GT jest częścią linii InsERT GT, która zawiera również Rachmistrza GT – program do prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego, Rewizora GT – program do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikanta GT – system kadrowo-płacowy oraz Gestora GT – system zarządzania relacjami z klientami. Motor bazy danych zastosowany w programach linii InsERT GT to Microsoft SQL Server, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem.

Podstawowe możliwości Subiekta GT:

Użytkownikom, którzy chcieliby dopasować Subiekta GT do specyficznych potrzeb, polecamy Sferę dla Subiekta GT – dodatek umożliwiający rozbudowę systemu sprzedaży. Funkcjonalność Subiekta GT rozszerzą również specjalne pakiety – niebieski PLUS dla InsERT GT, zielony PLUS dla InsERT GT i czerwony PLUS dla InsERT GT.
Integracja programu z vendero oraz Sello stwarza całkiem nowe możliwości, sprzyjając poszerzeniu rynku zbytu. Towary z Subiekta GT mogą być sprzedawane w w internecie – zarówno w sklepie internetowym (vendero), jak i na aukcjach (Sello).

Funkcje programu:

Moduł towary

Powrót

Moduł faktury sprzedaży

Powrót

Modulł faktury zakupu

Powrót

Parametry towaru

Powrót

Informacje o towarze

Powrót

Dane adresowe kontrahenta

Powrót

Faktura sprzedaży ue edycja

Powrót

Faktura sprzedaży ue wydruk

Powrót

Wystawianie zbiorczej fs z zaznaczonych wz

Powrót

Wystawianie noty korygującej do fz

Powrót

Faktura zaliczkowa

Powrót

Korekta fs opis pozycji

Powrót

Inwentaryzacja zbiorcza

Powrót

Wyszukiwanie kontrahenta instynktem

Powrót

Wyszukiwanie towaru instynktem

Powrót

Kompensata

Powrót

Rozrachunki z kontrahentem

Powrót

Przecena sposób wyliczania ceny

Powrót

Zestawienie sprzedaż wg asortymentu

Powrót

Szablon naklejki

Powrót

Parametry wydruków tekstowych

Powrót

Parametry listy

Powrót

Konfiguracja kasy fiskalnej

Powrót

Archiwizacja ustalanie harmonogramu

Powrót