Rachmistrz GT

Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rachmistrz GT to doskonałe narzędzie zarówno dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak i biur rachunkowych. Dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT możliwa jest także podstawowa obsługa płac.

Rachmistrz GT jest kolejną wersją znanych w Polsce programów firmy InsERT: Rachmistrza 4 i Rachmistrza dla Windows. To sprawny system wyposażony w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika.

Rachmistrz GT jest częścią linii InsERT GT, która zawiera również Subiekta GT – system obsługi sprzedaży dla małych i średnich firm, Rewizora GT – program do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikanta GT – system kadrowo-płacowy oraz Gestora GT – system zarządzania relacjami z klientami. Motor bazy danych zastosowany w programach linii InsERT GT to Microsoft SQL Server, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem.

Najważniejsze cechy Rachmistrza GT:

Rachmistrz GT dostępny jest również w specjalnej ofercie przygotowanej dla biur rachunkowych i doradców podatkowych, która umożliwia zakup programu w promocyjnym zestawie.

Funkcje programu:

Strona główna

Powrót

Drzewo modułowe

Powrót

Miktrogratyfikant gt

Powrót

Import danych

Powrót

Definiowanie okresu obrachunkowego

Powrót

Wprowadzanie zakupu vat

Powrót

Parametry

Powrót

Schemat importu

Powrót

Parametry ubezpieczeń i funduszy zus

Powrót

Blokada okresu

Powrót

Kartoteka kontrahenta

Powrót

Dane podmiotu

Powrót

Dodaj na podstawie

Powrót

Instynkt

Powrót

Wybór kolumn wyświetlanych w gridzie

Powrót

Konfiguracja parametrów listy

Powrót

Podawanie kodu licencji

Powrót

Przykład dymka sygnalizującego błąd

Powrót

Przykład dymka ostrzegającego

Powrót

Wzorce wydruku

Powrót

Zestawienia

Powrót