strona główna | o firmie | programy dla firm | kontakt | mapa strony
 
Live Chat Software for Business

 

Renata Wielgosz

Apel, prośba

 

Witam serdecznie. Przez 20 lat byłam pracownikiem Nestle, najpierw w Zakładowym Ośrodku Badawczo Rozwojowym, potem w Dziale Technologii, a na koniec w Dziale Rozwoju Nowych Produktów. Pracowałabym dalej, gdyby nie mój stan zdrowia, bowiem od kilkunastu lat cierpię na SM (Sclerosis Multiplex) potocznie zwane Stwardnieniem Rozsianym (więcej o Stwardnieniu Rozsianym)

W ostatnich miesiącach gwałtowny postęp choroby zmusił mnie do rezygnacji z pracy i przejście na rentę inwalidzką, na podstawie orzeczenia o całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji.

W chwili obecnej mój stan zdrowia wymaga ciągłej obecności drugiej osoby, gdyż nie jestem w stanie samodzielnie funkcjonować, a proste czynności typu chodzenie, czy nawet siedzenie sprawiają mi wielką trudność oraz ból. Codzienne czynności, które Ty wykonujesz machinalnie dla mnie są wielkim wyzwaniem.

Potrzebuję środków na specjalistyczne leczenie i rehabilitację, specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego, odpowiedniego łóżka medycznego, pionizatora, profesjonalnego wózka inwalidzkiego, schodołazu, podnośnika wannowego, gruntownego przebudowania mieszkania w celu złamania barier architektonicznych oraz wiele innych.

Możesz mi pomóc nie robiąc praktycznie NIC!

Możesz mi pomóc przeznaczając dla mnie 1% swojego podatku.

Aby przekazać 1% podatku, wystarczy wypełnić odpowiednie rubryki w swoim zeznaniu podatkowym.

instrukcja

Jeśli chcesz ze mną porozmawiać, napisać do mnie, zadzwonić, dowiedzieć się więcej, być może zechcesz mnie odwiedzić to serdecznie zapraszam:
 

Renata Wielgosz
ul. Hanki Sawickiej 56/14
62-800 Kalisz

 

tel.: 62 764-11-64
kom.: 508-636-346
mail: renata.w@doc.com.pl


W 2015 deklaracje tylko drogą elektroniczną? 2014-07-08
Rząd przygotował projekt nowelizacji ustawy o podatku dochodowym oraz innych ustaw. Projektowane zmiany zakładają, od przyszłego roku, obowiązkowe składanie deklaracji podatkowych wyłącznie w formie elektronicznej. Zwolnieni z tego obowiązku będą jedynie

Od 5 września obowiązuje nowa ustawa o rachunkowości 2014-09-05
Ustawa definiuje nową kategorię podmiotów – mikropodmioty, które od tego roku mogą stosować uproszczoną sprawozdawczość finansową. Resort finansów szacuje, że w skali roku mikropodmioty łącznie zaoszczędzą dzięki ustawie ok. 17 mln zł.

System Sage ERP X3 u dystrybutora drzewek i krzewów 2012-10-16
Firma Sage sp. z o.o. rozpoczęła wdrożenie oprogramowania Sage ERP X3 u polskiego dostawcy najwyższej jakości materiału szkółkarskiego, w tym drzewek i krzewów: firmie Fructoplant.


archiwum wiadomości