strona główna | o firmie | programy dla firm | kontakt | mapa strony
 
Live Chat Software for Business


System Sage ERP X3 u dystrybutora drzewek i krzewów 2012-10-16
Firma Sage sp. z o.o. rozpoczęła wdrożenie oprogramowania Sage ERP X3 u polskiego dostawcy najwyższej jakości materiału szkółkarskiego, w tym drzewek i krzewów: firmie Fructoplant.

System Sage ERP X3 u dystrybutora drzewek i krzewów Firma Sage sp. z o.o. rozpoczęła wdrożenie oprogramowania Sage ERP X3 u polskiego dostawcy najwyższej jakości materiału szkółkarskiego, w tym drzewek i krzewów: firmie Fructoplant. Wdrożenie rozwiązania Sage ERP X3 potrwa około 3 miesięcy. Start produkcyjny systemu przewidziany jest na początek 2013 r. Początkowo, zakres wdrożenia miał objąć jedynie obszary sprzedaży, zakupów, magazynowania oraz produkcji. Jednak, po zapoznaniu się z funkcjonalnością modułu finansowego, przedstawiciele firmy Fructoplant podjęli decyzję o wdrożeniu także pełnej obsługi finansów, co pozwoli spółce na uzyskanie wymiernych korzyści, m.in. w zakresie raportowania, przy relatywnie niewielkich kosztach dodatkowych. Jednocześnie wdrożenie modułu finansowego nie wpłynie na zmianę terminu docelowego uruchomienia całości systemu w Fructoplancie. Fructoplant sp. z o.o. jest firmą działającą od 2006 roku. Skupia się na wprowadzaniu do obrotu najwyższej jakości materiału szkółkarskiego, w tym głównie dla klientów indywidualnych. Oferowane przez firmę drzewka i krzewy produkowane są wyłącznie w polskich szkółkach ogrodniczych.
« powrót
[1][2]następna »

W 2015 deklaracje tylko drogą elektroniczną? 2014-07-08
Rząd przygotował projekt nowelizacji ustawy o podatku dochodowym oraz innych ustaw. Projektowane zmiany zakładają, od przyszłego roku, obowiązkowe składanie deklaracji podatkowych wyłącznie w formie elektronicznej. Zwolnieni z tego obowiązku będą jedynie

Od 5 września obowiązuje nowa ustawa o rachunkowości 2014-09-05
Ustawa definiuje nową kategorię podmiotów – mikropodmioty, które od tego roku mogą stosować uproszczoną sprawozdawczość finansową. Resort finansów szacuje, że w skali roku mikropodmioty łącznie zaoszczędzą dzięki ustawie ok. 17 mln zł.

System Sage ERP X3 u dystrybutora drzewek i krzewów 2012-10-16
Firma Sage sp. z o.o. rozpoczęła wdrożenie oprogramowania Sage ERP X3 u polskiego dostawcy najwyższej jakości materiału szkółkarskiego, w tym drzewek i krzewów: firmie Fructoplant.

Moduł zdalnego wsparcia DOC SYSTEMS 2009-11-20
Co to jest moduł zdalnego wsparcia DOC SYSTEMS? Zdalne wsparcie DOC SYSTEMS służy do zarządzania pulpitem klienta przez jednego z konsultantów naszej firmy.

archiwum wiadomości