strona główna | o firmie | programy dla firm | kontakt | mapa strony
 
Live Chat Software for Business


Drukarki kodów kreskowych

Strona Główna >> Urządzenia fiskalne >> Drukarki kodów kreskowych

Zebra LP/TLP 2824  
Zebra LP/TLP2824 to najprostsza drukarka biurowa. Przeznaczona są do drukowania małej i średniej ilości etykiet. Znajduje swoje zastosowanie w dziedzinach znakowania dokumentów, etykiet na listy, znakowania przesyłek, etykiet laboratoryjnych, transportowych, etykietowania żywności, drukowania etykiet w aptekach i szpitalach. Drukarka ta dzięki swoim niewielkim rozmiarom jest idealna do zastosowań, gdzie dysponujemy niewielką ilością miejsca, a nie chcemy stracić na jakości ani szybkości wydruku. 

Zebra LP/TLP 2824 - Powiększenie

Zebra LP/TLP 2844  
Zebra LP/TLP2844 to niewielka, funkcjonalna drukarka przeznaczona do zastosowań biurowych o niedużej ilości wydruków dziennych. Posiada możliwość wydruku na różnego rodzaju etykietach (papier, nylon, satyna, poliester, itp.

Zebra LP/TLP 2844 - Powiększenie

  

W 2015 deklaracje tylko drogą elektroniczną? 2014-07-08
Rząd przygotował projekt nowelizacji ustawy o podatku dochodowym oraz innych ustaw. Projektowane zmiany zakładają, od przyszłego roku, obowiązkowe składanie deklaracji podatkowych wyłącznie w formie elektronicznej. Zwolnieni z tego obowiązku będą jedynie

Od 5 września obowiązuje nowa ustawa o rachunkowości 2014-09-05
Ustawa definiuje nową kategorię podmiotów – mikropodmioty, które od tego roku mogą stosować uproszczoną sprawozdawczość finansową. Resort finansów szacuje, że w skali roku mikropodmioty łącznie zaoszczędzą dzięki ustawie ok. 17 mln zł.

System Sage ERP X3 u dystrybutora drzewek i krzewów 2012-10-16
Firma Sage sp. z o.o. rozpoczęła wdrożenie oprogramowania Sage ERP X3 u polskiego dostawcy najwyższej jakości materiału szkółkarskiego, w tym drzewek i krzewów: firmie Fructoplant.


archiwum wiadomości

<--script language="JavaScript"--> <--src="http://chat.livechatinc.net/licence/1013298/script.cgi?lang=pl&groups=0">