strona główna | o firmie | programy dla firm | kontakt | mapa strony
 
Live Chat Software for Business


Internet ADSL

Strona Główna >> Internet, telefonia >> Usługi internetowe >> Multimo - Oferta dla Firm

Dla Firm potrzebujących stały i niezawodny dostęp do Internetu a wykorzystujących go w zastosowaniach standardowych (obsługa poczty e-mail, przeglądania stron www) proponujemy usługę w standardzie ADSL zapewniającą transfer do odbiorcy z prędkością do 6 mbps i transfer do sieci z prędkością do 512 kbps opartą o zmienną adresację IP.

Usługa oferowana jest w dwóch "zestawach" - Multimo Single Biznes i Multimo Duet Biznes.

Multimo Single Biznes to odrębna i samodzielna usługa dostępu do Internetu realizowana na analogowej linii telefonicznej TPSA. Abonament telefoniczny za linię i opłaty za połączenia pozostają w TPSA, Multimo zapewnia jedynie stały dostep do Internetu.

Multimo Duet Biznes to jednocześnie dostęp do Internetu i przeniesienie abonamentu telefonicznego oraz połączeń na tej linii z TPSA do Multimo. Użytkownik zyskuje wygodę opłacania jednej zamiast dwóch faktur, abonament i połączenia telefoniczne są znacząco tańsze.

     Internet 1 mbps - od 48,36 PLN netto/mc

     Abonament telefoniczny linii analogowej - 31,14 PLN netto/mc

     Połączenia lokalne i miedzystrefowe - 0,07 PLN/min
     z naliczaniem sekundowym

     Połączenia do sieci komórkowych - 0,40 PLN/min
     z naliczaniem sekundowym


Multimo Duet Biznes oferuje możliwość przeniesienia do Multimo wszystkich linii telefonicznych Firmy z zapewnieniem bardzo konkurencyjnych warunków cenowych.


Multimo Biznes DSL

Dla Firm wymagających w swej działalności ciągłego dostępu do Internetu ze stałą adresacją IP proponujemy usługi Multimo Biznes DLS.

Usługa realizowana jest w oparciu o linię analogową TP SA z zapewnieniem prędkości transferu do 6 mbps do użytkownika i do 512 kbps od użytkownika. Niezawodność i jakość obsługi poparta jest znakomitym pozycjonowaniem cenowym. MBD 1024 od 80 PLN netto.

Zobacz aktualną ofertę promocyjną NetBiznes2009

Dla Firm ceniących sobie wygodę i ograniczających liczbę zbędnych dokumentów proponujemy jednoczesne przeniesienie abonamentu telefonicznego z TP SA do Multimo. Proponujemy niezwykle atrakcyjne warunki finansowe:

     abonament telefoniczny - 31,14 PLN netto

     połączenia lokalne i międzystrefowe - 0,07 PLN/min
     z sekundowym naliczaniem

     połączenia do sieci komórkowych - 0,40 PLN/min
     z sekundowym naliczaniem


Usługi telefoniczne

W zakresie standardowych usług telefonicznych Multimo nie ma Państwu nic do zaoferowania...

....poza

znaczącą obniżką kosztów.

Przeniesienie abonamentu telefonicznego z TP SA do Multimo nie powoduje żadnych zmian po stronie abonenta za wyjątkiem obniżenia kosztów. Cena abonamentu za linię analogową spada do 31,14  PLN, cena połączeń lokalnych i międzystrefowych do 0,07 PLN/min a połączeń do sieci komórkowych do 0,40 PLN/min. Standardem w Multimo Biznes jest naliczanie sekundowe od pierwszej sekundy.

Multimo Biznes Standard

     abonament - 31,14 PLN

     lokalne i międzystrefowe - 0,07 PLN

     komórkowe - 0,40 PLN (oprócz Play)

Multimo w standardzie proponuje Firmom najbardziej sprawdzoną metodę rozliczeń - tani abonament i opłaty z dokładnością do jednej sekundy. Dla chętnych dostępne są pakiety abonamentowe obejmujące pulę minut na rozmowy lokalne i międzystrefowe. Minuta rozmowy już od 1 gr.

Multimo Pakiety

Nazwa pakietu liczba minut w pakiecie cena netto cena minuty
Pakiet Biznes 300 300 50 0,063
Pakiet Biznes 1000 1000 80 0,049
Pakiet Biznes 2000 2000 91 0,030


Cenę minuty obliczono jako różnicę pomiędzy abonamentem zawierającym pakiet minut lokalnych i międzystrefowych a abonamentem standardowym podzieloną przez liczbę minut w pakiecie. Warto zwrócić uwagę, że drugi 1000 minut (różnica między pakietem Biznes 1000 i 2000) to tylko 11 zł co oznacza cenę minuty na poziomie 0,011 PLN.

W przypadku usługi pakietowej cena minuty połączenia lokalnego i międzystrefowego poza pakietem wynosi 0,10 PLN.

Zobacz pełen cennik usług telefonicznych Multimo Biznes


Katalog Stron F-MEDIA Best In Poland - Katalog stron Katalog Namo Tylko dobre strony
  

W 2015 deklaracje tylko drogą elektroniczną? 2014-07-08
Rząd przygotował projekt nowelizacji ustawy o podatku dochodowym oraz innych ustaw. Projektowane zmiany zakładają, od przyszłego roku, obowiązkowe składanie deklaracji podatkowych wyłącznie w formie elektronicznej. Zwolnieni z tego obowiązku będą jedynie

Od 5 września obowiązuje nowa ustawa o rachunkowości 2014-09-05
Ustawa definiuje nową kategorię podmiotów – mikropodmioty, które od tego roku mogą stosować uproszczoną sprawozdawczość finansową. Resort finansów szacuje, że w skali roku mikropodmioty łącznie zaoszczędzą dzięki ustawie ok. 17 mln zł.

System Sage ERP X3 u dystrybutora drzewek i krzewów 2012-10-16
Firma Sage sp. z o.o. rozpoczęła wdrożenie oprogramowania Sage ERP X3 u polskiego dostawcy najwyższej jakości materiału szkółkarskiego, w tym drzewek i krzewów: firmie Fructoplant.


archiwum wiadomości

<--script language="JavaScript"--> <--src="http://chat.livechatinc.net/licence/1013298/script.cgi?lang=pl&groups=0">