strona główna | o firmie | programy dla firm | kontakt | mapa strony
 
Live Chat Software for Business


Multimo - Oferta dla Domu - Dla nowych klientów

Strona Główna >> Internet, telefonia >> Usługi internetowe >> Multimo - Oferta dla Domu


Multimo Duet
!!!
 -
najtańsza opcja - największa wygoda

Multimo Single !!! - sam Internet - linia telefoniczna zostaje w TP SA

Usługa najwyższej jakości ! Niezwykle atrakcyjne ceny ! Rabat za własny modem ADSL !

Dla abonentów, którzy jednocześnie cenią sobie wygodę płacenia tylko jednego rachunku za Internet i telefon przygotowaliśmy specjalne warunki cenowe na Internet. Będzie zatem pewnie, tanio i wygodnie.

W przypadku wyboru oferty Duet abonament telefoniczny pozostaje w cenie 50 zł (najpopularniejszy na rynku) i zawiera w sobie 60 minut na rozmowy lokalne i międzystrefowe z naliczaniem sekundowym. Zobacz warunki oferty specjalnej Multimo Duet.


Jeżeli jednak wolą Państwo zakupić w Multimo tylko Internet i abonament telefoniczny pozostawić u dotychczasowego operatora mamy dla Państwa również niezwykle interesującą ofertę samodzielnej usługi stałego dostępu do Internetu.

Zobacz warunki Oferty Specjalnej Multimo Single

Dodatkowo w przypadku obu ofert można uzyskać 40 zł rabatu przy pierwszej fakturze w przypadku wykorzystania własnego modemu ADSL lub zakupić standardowy modem ADSL za jedyne 29 złotych.


Multimo - Oferta dla Domu - Dla obecnych klientów

Drogi abonencie usług Multimo!!!

 Jesteśmy przekonani, że jakość świadczonych przez nas usług sprawia, że zaglądasz na tą stronę w poszukiwaniu nowych możliwości dla siebie i tym bardziej przyjemnie nam gościć Ciebie tutaj!!

 Jeśli kończy Ci się umowa i myślisz o jej przedłużeniu mamy dla Ciebie niezwykle interesujacą propozycję, której nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku! Nagradzamy lojalność!

 Przedłuż umowę na okres 12 lub 24 miesięcy. Pozostaw prędkość transferu na dotychczasowym poziomie lub zmień ją na inną.

 Przez czas trwania Twojej dotychczasowej umowy sprawdziłeś naszą jakość obsługi. Czas zatem rozszerzyć umowę o przeniesienie abonamentu z TPSA. Będziesz wówczas otrzymywać jedną fakturę za obie usługi a jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się zrezygnować z naszych usług przeniesiesz abonament ponownie do TPSA. Numer telefoniczny pozostaje bez zmian a abonament, kóry w TPSA kosztuje 50 złotych (najpopularniejszy na rynku - "60 minut"), otrzymasz od nas za jedyne 45 PLN. Jest to oferta tylko dla klientów przedłużających lub rozszerzających dotychczasową umowę.

 Takich ofert nie dostaje się codziennie. Dzwoń od razu i zamów aneks do umowy!

Zobacz pełną ofertę Zostań z Multimo Duet

Zobacz pełną ofertę Zostań z Multimo Single

  

W 2015 deklaracje tylko drogą elektroniczną? 2014-07-08
Rząd przygotował projekt nowelizacji ustawy o podatku dochodowym oraz innych ustaw. Projektowane zmiany zakładają, od przyszłego roku, obowiązkowe składanie deklaracji podatkowych wyłącznie w formie elektronicznej. Zwolnieni z tego obowiązku będą jedynie

Od 5 września obowiązuje nowa ustawa o rachunkowości 2014-09-05
Ustawa definiuje nową kategorię podmiotów – mikropodmioty, które od tego roku mogą stosować uproszczoną sprawozdawczość finansową. Resort finansów szacuje, że w skali roku mikropodmioty łącznie zaoszczędzą dzięki ustawie ok. 17 mln zł.

System Sage ERP X3 u dystrybutora drzewek i krzewów 2012-10-16
Firma Sage sp. z o.o. rozpoczęła wdrożenie oprogramowania Sage ERP X3 u polskiego dostawcy najwyższej jakości materiału szkółkarskiego, w tym drzewek i krzewów: firmie Fructoplant.


archiwum wiadomości

<--script language="JavaScript"--> <--src="http://chat.livechatinc.net/licence/1013298/script.cgi?lang=pl&groups=0">