strona główna | o firmie | programy dla firm | kontakt | mapa strony
 
Live Chat Software for Business


DRSA Długie Rozmowy

Strona Główna >> Internet, telefonia >> Telefonia tradycyjna >> DRSA
DRSA to operator o ugruntowanej pozycji na rynku. Świadczy pełen pakiet usług telekomunikacyjnych, zapewniając swoim klientom obniżenie kosztów związanych z realizacją pełnego zakresu połączeń telefonicznych. W 2006 roku firma DŁUGIE ROZMOWY S.A. po raz drugi została laureatem prestiżowej nagrody Solidna Firma, oraz uzyskała wpis na Białą Listę, potwierdzając tym samym swoją dobrą kondycję finansową i zaufanie klientów.

DŁUGIE ROZMOWY S.A. w marcu 2007 roku jako pierwszy operator w Polsce zawarła poprzez decyzje UKE umowę z Telekomunikacją Polską w oparciu o Płaską Stawkę Interkonektową zmieniającą formę rozliczenia pomiędzy operatorami z minutowego na ryczałtowe. Oferta dla Klientów DRSA obejmuje - usługi Abonamentu, Preselekcji dla Biznesu w tym realizację usług połączeń lokalnych, międzymiastowych, międzynarodowych i do sieci komórkowych, oraz w perspektywie 2009 roku szerokopasmowy dostęp do Internetu. Dzięki usłudze Abonamentu DŁUGIE ROZMOWY S.A. oferuje wszystkie usługi i typy połączeń jakie posiada Telekomunikacja Polska a to za sprawą umowy o Hurtowy dostęp do sieci TP nadanej zgodnie z decyzją UKE.

Nasza Oferta
  • Zachowaj stary numer, formalności załatwimy za Ciebie
  • Najniższa opłata inicjacyjna - tylko 0,10 zł brutto
  • Dzwoń do krajów UE, USA, Kanady, Rosji, Australii od 20gr/min.
  • Zaproś swoich znajomych do sieci i rozmawiaj z nimi za darmo
  • Tańsze połączenia lokalne i międzymiastowe już od 18:00

Cennik

Cennik DRSA w powiększeniu

Podane ceny są cenami brutto za 1 minutę połączenia.
  

W 2015 deklaracje tylko drogą elektroniczną? 2014-07-08
Rząd przygotował projekt nowelizacji ustawy o podatku dochodowym oraz innych ustaw. Projektowane zmiany zakładają, od przyszłego roku, obowiązkowe składanie deklaracji podatkowych wyłącznie w formie elektronicznej. Zwolnieni z tego obowiązku będą jedynie

Od 5 września obowiązuje nowa ustawa o rachunkowości 2014-09-05
Ustawa definiuje nową kategorię podmiotów – mikropodmioty, które od tego roku mogą stosować uproszczoną sprawozdawczość finansową. Resort finansów szacuje, że w skali roku mikropodmioty łącznie zaoszczędzą dzięki ustawie ok. 17 mln zł.

System Sage ERP X3 u dystrybutora drzewek i krzewów 2012-10-16
Firma Sage sp. z o.o. rozpoczęła wdrożenie oprogramowania Sage ERP X3 u polskiego dostawcy najwyższej jakości materiału szkółkarskiego, w tym drzewek i krzewów: firmie Fructoplant.


archiwum wiadomości

<--script language="JavaScript"--> <--src="http://chat.livechatinc.net/licence/1013298/script.cgi?lang=pl&groups=0">