strona główna | o firmie | programy dla firm | kontakt | mapa strony
 
Live Chat Software for Business


Rozwiązania dla Biur Rachunkowych i Kancelarii

Strona Główna >> Rozwiązania branżowe >> Rozwiązania dla Biur Rachunkowych i Kancelarii

 
  Zobacz ofertę dla:

Polecamy także:

 

 
 

Datev Symfonia oferuje oprogramowanie i usługi, ściśle dopasowane do specyficznych wymagań kancelarii doradców podatkowych i audytorów. Cechą wyróżniającą naszego produktu jest jego kompleksowość i wypełnienie wszystkich potrzeb, jakie kancelaria doradztwa podatkowego, biuro rachunkowe, czy biegły rewident mogą zidentyfikować. Jest to jedyna oferta na polskim rynku, która jest w stanie w pełni zorganizować pracę kancelarii oraz zapewnić jej stałe wsparcie techniczne i merytoryczne. Elementem produktu jest promocja klientów systemu SYMFONIA Kancelaria wśród niemieckich doradców podatkowych.

Datev Symfonia oferuje produkty, których przydatność potwierdzona została w Polsce i na wymagających rynkach Wspólnoty Europejskiej. Dzięki możliwości korzystania z wiedzy i doświadczenia niemieckich doradców podatkowych rozwiązania Datev Symfonia przyczyniają się do kształtowania standardów pracy kancelarii również i polskich doradców podatkowych oraz biegłych rewidentów na najwyższym, europejskim poziomie.

Oferta dla Doradców Podatkowych

Korzystając z bogatych doświadczeń niemieckiego partnera, który od ponad 40 lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla środowiska doradców podatkowych, a także bazując na opiniach, jakie firma stara się uzyskać od przyszłych, potencjalnych użytkowników oprogramowania, Datev Symfonia proponuje kompletne narzędzie pracy kancelarii doradztwa, składające się zarówno z modułów finansowo- księgowych i kadrowo-płacowych, a także z nowych elementów wspomagających efektywną działalność. Pakiet Doradca Podatkowy składa się z następujących modułów:

 • Finanse i Księgowość
 • Mała Księgowość
 • Analizy Finansowe
 • Środki Trwałe
 • Kadry i Płace
 • Organizacja Kancelarii
 • Analiza Przedsiębiorstwa

Proponowany skład pakietu wypełnia ogromną większość zadań, jakie profesjonalna kancelaria stawiać powinna oprogramowaniu. Znane już doskonale na rynku moduły systemu SYMFONIA, najpopularniejszego oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą, wzbogacone zostały o funkcje właściwe dla pracy "fabryki", jaką niejednokrotnie jest biuro doradztwa podatkowego. Całość systemu, doskonale zintegrowana modułem Organizacja Kancelarii, który w znaczący sposób ułatwia pracę kancelarii, podnosi efektywność i optymalizuje koszty, stanowi kompletny warsztat pracy nowoczesnego Doradcy Podatkowego. Zastosowanie kompletnego pakietu gwarantuje, że wszystkie możliwości drzemiące w produkcie Datev Symfonia, zostaną wykorzystane w najbardziej optymalny sposób.

Oferta dla Biegłych Rewidentów

Nikt lepiej od samych biegłych rewidentów nie wie, jakie są potrzeby innych biegłych rewidentów. Dlatego też Datev Symfonia, kierując się doświadczeniami niemieckiej spółdzielni DATEV, stworzyła swoją ofertę adresowaną do tego środowiska, współpracując ściśle z przedstawicielami polskiego audytu. Mając w świadomości wszechstronność działań biegłego rewidenta, Datev Symfonia proponuje Pakiet Biegły Rewident, który składa się z modułów:

 • Finanse i Księgowość
 • Mała Księgowość
 • Analizy Finansowe
 • Środki Trwałe
 • Kadry i Płace
 • Organizacja Kancelarii
 • Analiza Przedsiębiorstwa
 • Badanie Sprawozdań Finansowych

Wieloletnia praktyka DATEV w Niemczech, w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla audytorów, będących wymagającymi członkami tej spółdzielni, w połączeniu z doskonałą znajomością polskich realiów firmy Sage Symfonia stworzyła produkt, który zdaniem dużej części zapytanych o opinię biegłych rewidentów w Polsce, stanowi pełne, kompletne stanowisko pracy w branży audytorskiej. Oprogramowanie Datev Symfonia stanowi narzędzie pomocne na każdym etapie obsługi klienta biegłego rewidenta, poczynając od prowadzenia działalności, na badaniu sprawozdania finansowego w przedsiębiorstwie kończąc. Wykorzystanie całości oferowanego pakietu gwarantuje pełne wykorzystanie możliwości oprogramowania Datev Symfonia.

Oferta dla Biur Rachunkowych

W ramach pakietu programów dla biur rachunkowych, otrzymują Państwo między innymi dostęp do programów, funkcjonalnie wywodzących się ze standardowych rozwiązań SYMFONIA Premium®, takich jak:

 • Finanse i Księgowość - umożliwiający wydajne prowadzenie ksiąg;
 • Analizy Finansowe - pozwalające na tworzenie wielu analiz i raportów;
 • Mała Księgowość - do obsługi firm prowadzących uproszczoną księgowość;
 • Kadry i Płace - do obsługi listy płac i codziennych spraw pracowniczych;
 • Środki trwałe - ułatwiający ewidencję, aktualizację i amortyzację środków trwałych;

Przede wszystkim jednak rozwiązania Datev Symfonia to unikalne funkcjonalności, zawarte w zlokalizowanych na polskim rynku programach niemieckiej spółdzielni DATEV - rozwiązaniach znacząco usprawniających codzienną pracę w biurze rachunkowym, sprawdzających się od lat na wielu rynkach europejskich.

Centralna Baza Danych

To unikalna możliwość korzystania ze zunifikowanej bazy danych klientów, jednej dla wszystkich programów SYMFONIA firmy Datev Symfonia. Dane wprowadzone w jednym miejscu, automatycznie uzupełniane są w pozostałych modułach systemu.

Moduł Kontroli Dostępu

Poufność opracowywanych danych to rzecz kluczowa w codziennej współpracy z klientami. Dzięki zintegrowanemu systemowi kontroli dostępu, właściciel biura rachunkowego może łatwo zarządzać uprawnieniami do zleceń poszczególnych klientów, programów pakietu, a także ewidencjonować korzystanie z systemu i jego modułów przez poszczególnych pracowników.

Organizacja Dokumentów

Pozwala na stworzenie archiwum dowolnych dokumentów - pochodzących zarówno z klasycznych programów komputerowych, wiadomości e-mail, jak i wczytanych do komputera obrazów i dźwięku. Jedno kliknięcie otwiera dossier wybranego klienta, które w uporządkowanej formie może zawierać m.in.: faktury zakupowe i sprzedażowe, dokumenty magazynowe i kasowe, umowy z kontrahentami i dokumentację pracowniczą.

ProCheck

Nowy program w ofercie Datev Symfonia, zapewniający dochowanie najwyższych standardów wykonywanych usług poprzez opisanie i kontrolę realizacji najlepszych procedur stosowanych w biurach rachunkowych. Rozwiązanie pozwala na samodzielne definiowanie stosowanych procesów i dokumentowanie postępu prac przy pomocy list kontrolnych.

Pakiet dla biur rachunkowych to zbiór uznanych, profesjonalnych narzędzi o unikalnych funkcjach, właściwych produktom z wyższej półki!

Analiza Przedsiębiorstwa

Wielu przedsiębiorców, zwłaszcza małych lub średnich, prowadzi swoją firmę intuicyjnie i potrzebuje doradztwa ogólnoekonomicznego oraz finansowego. Biura rachunkowe, z racji ciągłych i wieloletnich związków z firmą klienta, mogą wzbogacić zakres swoich usług o takie działania. Wsparciem w takiej sytuacji jest Analiza Przedsiębiorstwa, która wydajnie wspomaga:

 • sporządzanie wniosków o kredyt i dotacje unijne,
 • świadczenie usług monitorowania i analizy wskaźników finansowych (płynności, rentowności, produktywności, czy tworzonej wartości dodanej),
 • przewidywanie zagrożeń.

System dostępny dla każdego

Rozwiązania Datev Symfonia odpowiadają potrzebom i możliwościom zarówno dużych, jak i tych całkiem małych biur rachunkowych. Wygodny system abonamentowy pozwala na korzystanie z pełnego pakietu modułów SYMFONII z unikalnymi mechanizmami Datev nawet przez niewielkie biuro z małej miejscowości, które nie mogłoby sobie ze względów ekonomicznych pozwolić na zakup tak kompleksowych narzędzi. Z drugiej strony duże podmioty mogą dogodnie dopasowywać pakiet Datev Symfonia do swoich potrzeb, w zależności od sytuacji zwiększając, lub zmniejszając liczbę stanowisk.

  

W 2015 deklaracje tylko drogą elektroniczną? 2014-07-08
Rząd przygotował projekt nowelizacji ustawy o podatku dochodowym oraz innych ustaw. Projektowane zmiany zakładają, od przyszłego roku, obowiązkowe składanie deklaracji podatkowych wyłącznie w formie elektronicznej. Zwolnieni z tego obowiązku będą jedynie

Od 5 września obowiązuje nowa ustawa o rachunkowości 2014-09-05
Ustawa definiuje nową kategorię podmiotów – mikropodmioty, które od tego roku mogą stosować uproszczoną sprawozdawczość finansową. Resort finansów szacuje, że w skali roku mikropodmioty łącznie zaoszczędzą dzięki ustawie ok. 17 mln zł.

System Sage ERP X3 u dystrybutora drzewek i krzewów 2012-10-16
Firma Sage sp. z o.o. rozpoczęła wdrożenie oprogramowania Sage ERP X3 u polskiego dostawcy najwyższej jakości materiału szkółkarskiego, w tym drzewek i krzewów: firmie Fructoplant.


archiwum wiadomości

<--script language="JavaScript"--> <--src="http://chat.livechatinc.net/licence/1013298/script.cgi?lang=pl&groups=0">