strona główna | o firmie | programy dla firm | kontakt | mapa strony
 
Live Chat Software for Business


Oferta dla branży budowlanej


Strona Główna >> Rozwiązania branżowe >> Budownictwo

Aplikacje tworzące Systemy SYMFONIA® mogą pracować samodzielnie lub współpracować ze sobą w ramach zintegrowanego systemu informatycznego. Są także otwarte na współpracę z dostępnymi na rynku rozwiązaniami dedykowanymi branży budowlanej i aplikacjami specjalistycznymi innych producentów.

Dla firm deweloperskich rekomendujemy moduł "Budynki" firmy MAP Solutions Sp. z o.o, który wspiera sprzedaż lokali oraz rejestrację dokumentów finansowych i umów z klientami.
Zobacz szczegóły

Firmom, które przygotowują kosztorysy prac budowlanych, albo chcą rozpisać przetarg na realizacje remontu lub inwestycji, możemy zaproponować specjalistyczne oprogramowanie "WINBUD" firmy Chandney Software.
Zobacz szczegóły

Firmom o profilu produkcyjnym oferujemy dwa systemy, wspierające zarządzanie produkcją: na poziomie systemów klasy MRP - 4Customer firmy East4West i MRPII - Maestro mrpII firmy Koni. Wspomagają one produkcję w zakresie rozliczenia materiałów i odpowiedniego obiegu dokumentacji magazynowo - produkcyjnej. W przypadku rozwiązania klasy MRPII, system dodatkowo wspiera harmonogramowanie zleceń produkcyjnych, jak również rozliczanie produkcji w zakresie pracowników i maszyn.
Zobacz szczegóły

Dla spółdzielni mieszkaniowych i zarządców nieruchomości przeznaczone są osobne specjalistyczne rozwiązania, które zawierają wbudowane proste moduły finansowo - księgowe. Posiadamy interfejsy integrujące wspomniane rozwiązania z Systemem SYMFONIA® . Sprawdzają się szczególnie w spółdzielniach mieszkaniowych, które potrzebują rozbudowanej informacji finansowo - księgowej.
Zobacz szczegóły

SYMFONIA® od lat się cieszy opinią rozwiązania otwartego na integrację z innymi systemami, dlatego częstokroć nasi programiści oraz Partnerzy integrują rozwiązanie z konkretną aplikacją/systemem. Przykładem może być współpraca Systemu SYMFONIA Forte z portalem BmBy, przeznaczonym dla dużych firm deweloperskich.

Korzyści z zastosowania rozwiązania w branży budowlanej:

  • Wysokie bezpieczeństwo dostępu do informacji o stopniu realizacji planów dla osób odpowiedzialnych za poszczególne zlecenia,
  • Automatyzacja procesów zbierania danych w układzie zleceń,
  • Sprawna alokacja czasu pracy, a w konsekwencji kosztów pracy do poszczególnych zleceń,
  • Szybkie, proste i bieżące raportowaniez zebranych danych: wskaźniki finansowe, porównania, analizy,
  • Ułatwione rozliczanie w czasie zarówno przychodów, jak i kosztów dotyczących zleceń długoterminowych,
  • Intuicyjny moduł dla developerów wspomagający proces obsługi kontrahentów kupujących mieszkania od momentu przygotowania umowy po wystawienie faktury,
  • Skuteczne wsparcie procesów kosztorysowania - w oparciu o rzeczywiste ceny towarów w firmie, automatyzuje tworzenie zamówień na podstawie kosztorysu.
  

W 2015 deklaracje tylko drogą elektroniczną? 2014-07-08
Rząd przygotował projekt nowelizacji ustawy o podatku dochodowym oraz innych ustaw. Projektowane zmiany zakładają, od przyszłego roku, obowiązkowe składanie deklaracji podatkowych wyłącznie w formie elektronicznej. Zwolnieni z tego obowiązku będą jedynie

Od 5 września obowiązuje nowa ustawa o rachunkowości 2014-09-05
Ustawa definiuje nową kategorię podmiotów – mikropodmioty, które od tego roku mogą stosować uproszczoną sprawozdawczość finansową. Resort finansów szacuje, że w skali roku mikropodmioty łącznie zaoszczędzą dzięki ustawie ok. 17 mln zł.

System Sage ERP X3 u dystrybutora drzewek i krzewów 2012-10-16
Firma Sage sp. z o.o. rozpoczęła wdrożenie oprogramowania Sage ERP X3 u polskiego dostawcy najwyższej jakości materiału szkółkarskiego, w tym drzewek i krzewów: firmie Fructoplant.


archiwum wiadomości

<--script language="JavaScript"--> <--src="http://chat.livechatinc.net/licence/1013298/script.cgi?lang=pl&groups=0">